KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13714042
nr 1371 4042
Leopold Fare
(1926-1996), Sverige
Oljemålning, Bretagne. Signerad, daterad 1976. Olja på duk, 50x61 cm
Leopold Fare, född 1926 i Stockholm, död 1996, svensk målare.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
500 kr
måndag 11 januari 2021
kl 19:54:56
11/1 19:08:51
Leopold Fare
Läs mer om Leopold Fare